Bertil Öhlund

(Sverige, 1923-2003)
Bertil Öhlund
(Sverige, 1923-2003)

BERTIL ÖHLUND, olja på duk, signerad och daterad -58.

Utan titel. Duk 48,5 x 61 cm.

Proveniens

Francis Öhlund.
Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Klubbat pris
5 325
505
578
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
16 mar 2019 23:42
5 325 SEK
16 mar 2019 22:30
5 125 SEK
16 mar 2019 22:30
5 001 SEK
16 mar 2019 22:29
4 750 SEK
16 mar 2019 22:29
4 550 SEK
16 mar 2019 19:54
4 300 SEK
16 mar 2019 13:01
4 100 SEK
15 mar 2019 21:25
3 900 SEK
15 mar 2019 21:25
3 700 SEK
15 mar 2019 21:25
3 700 SEK
13 mar 2019 8:30
3 500 SEK
10 mar 2019 15:34
3 000 SEK
8 mar 2019 10:29
2 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801