MUMINMUGG, porslin, "Fazer Café", Moomin Characters, Arabia 2004, numrerad 304/400.

Höjd 8 cm.

Repor på framsidan nere. Fotringen något mörk.

Klubbat pris
5 353
60 649
5 585
Utropspris
5 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
16 dec 2018 19:53
5 353 EUR
16 dec 2018 19:53
5 200 EUR
15 dec 2018 19:53
5 000 EUR
15 dec 2018 19:53
4 800 EUR
15 dec 2018 13:38
4 600 EUR
15 dec 2018 13:38
4 400 EUR
14 dec 2018 18:21
4 200 EUR
14 dec 2018 16:28
4 000 EUR
8 dec 2018 6:44
3 500 EUR
7 dec 2018 16:15
2 000 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977