Madeleine Pyk – en samling F769

LOETZ, vaser 2 st Art Deco 1920-tal glass

Slipad dekor, höjd 14-20 cm

Obetydligt ytslitage. Repor.

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
20 dec 2018 20:10
2 400 SEK
20 dec 2018 20:10
2 200 SEK
20 dec 2018 18:47
1 300 SEK
20 dec 2018 18:47
1 200 SEK
14 dec 2018 21:24
1 100 SEK
14 dec 2018 21:24
1 000 SEK
14 dec 2018 21:24
850 SEK
14 dec 2018 21:24
800 SEK
14 dec 2018 21:19
650 SEK
14 dec 2018 21:19
600 SEK
14 dec 2018 21:04
550 SEK
14 dec 2018 21:04
500 SEK
13 dec 2018 19:29
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13