RIEDEL & RINDSKOPF, vas "Aventurine" omkring 1900 Bömen

Glas, koppar och turkos, höjd ca 29 cm

Obetydligt ytslitage. Repor. Troligen senare kopparskoning överst.

Klubbat pris
1 500
131
137
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
20 dec 2018 20:15
1 500 SEK
9
20 dec 2018 20:14
1 400 SEK
10
20 dec 2018 20:14
1 400 SEK
9
20 dec 2018 20:13
1 300 SEK
8
20 dec 2018 20:13
1 200 SEK
8
20 dec 2018 20:13
1 105 SEK
20 dec 2018 20:13
1 005 SEK
20 dec 2018 19:25
1 000 SEK
20 dec 2018 18:57
950 SEK
20 dec 2018 18:54
900 SEK
18 dec 2018 12:56
850 SEK
18 dec 2018 12:56
800 SEK
18 dec 2018 12:56
750 SEK
15 dec 2018 20:21
671 SEK
15 dec 2018 20:21
621 SEK
15 dec 2018 19:46
550 SEK
15 dec 2018 19:46
500 SEK
15 dec 2018 12:53
400 SEK
13 dec 2018 14:34
350 SEK
12 dec 2018 17:20
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13