VAL ST LAMBERT, vas signerad ca 1900 glass

Överfång, signerad undertill, höjd 16,5 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 250
111
116
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
20 dec 2018 20:02
1 250 SEK
20 dec 2018 20:02
1 150 SEK
8
20 dec 2018 20:02
1 100 SEK
8
20 dec 2018 20:01
1 000 SEK
20 dec 2018 20:01
950 SEK
20 dec 2018 20:00
850 SEK
20 dec 2018 20:00
800 SEK
20 dec 2018 20:00
750 SEK
20 dec 2018 19:54
700 SEK
20 dec 2018 19:54
700 SEK
20 dec 2018 19:07
500 SEK
14 dec 2018 21:55
450 SEK
13 dec 2018 20:13
400 SEK
12 dec 2018 20:32
350 SEK
12 dec 2018 17:20
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13