Slipad dekor, höjd 18 cm
Repor. Obetydligt ytslitage.
Konst och design 1880-1990 Val St Lambert utställningskatalog Bank Bryssel Lambert juni 1990 - Sid 48 Katalognummer 87
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10