VERLYS, vas Art Deco ca 1930 Frankrike gjutet glas

Signerad Verlys 1113, höjd ca 19 cm

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
20 dec 2018 20:30
2 200 SEK
20 dec 2018 16:01
2 000 SEK
20 dec 2018 15:55
1 900 SEK
17 dec 2018 19:26
1 800 SEK
17 dec 2018 15:15
1 700 SEK
17 dec 2018 6:58
1 600 SEK
17 dec 2018 6:58
1 500 SEK
17 dec 2018 6:58
1 500 SEK
17 dec 2018 6:57
1 400 SEK
17 dec 2018 6:57
1 300 SEK
16 dec 2018 22:07
1 200 SEK
13 dec 2018 21:34
1 100 SEK
13 dec 2018 21:34
1 000 SEK
13 dec 2018 21:34
1 000 SEK
13 dec 2018 21:33
900 SEK
13 dec 2018 21:33
850 SEK
13 dec 2018 21:33
750 SEK
13 dec 2018 21:33
700 SEK
13 dec 2018 21:33
650 SEK
13 dec 2018 21:33
600 SEK
12 dec 2018 20:50
550 SEK
12 dec 2018 20:50
500 SEK
12 dec 2018 15:04
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13