Signerad SN 84 bis, höjd 25 cm
Obetydligt ytslitage.
Firman startade 1749 under namnet Verrerie de Givors. 1908 bytte man namn till Souchon-Neuvesel-Momain et Co.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10