THEODORE LEGRAS, vas Art Deco ca 1920

Etsad dekor, signerad på livet, höjd ca 20 cm

Obetydligt ytslitage. Repor.

Klubbat pris
3 700
333
351
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
11
21 dec 2018 21:38
3 700 SEK
10
21 dec 2018 21:38
3 500 SEK
11
21 dec 2018 21:38
3 500 SEK
10
21 dec 2018 21:34
3 300 SEK
9
21 dec 2018 19:33
3 100 SEK
10
21 dec 2018 19:33
3 000 SEK
9
21 dec 2018 15:42
2 700 SEK
21 dec 2018 15:42
2 500 SEK
21 dec 2018 13:05
2 422 SEK
8
21 dec 2018 13:05
2 222 SEK
8
17 dec 2018 15:13
2 201 SEK
16 dec 2018 19:18
2 001 SEK
16 dec 2018 19:18
2 000 SEK
16 dec 2018 10:07
1 900 SEK
16 dec 2018 10:07
1 800 SEK
13 dec 2018 16:24
1 700 SEK
13 dec 2018 16:24
1 600 SEK
13 dec 2018 16:24
1 500 SEK
13 dec 2018 16:24
1 300 SEK
13 dec 2018 16:24
1 200 SEK
13 dec 2018 15:19
1 100 SEK
13 dec 2018 15:19
1 000 SEK
13 dec 2018 14:43
900 SEK
13 dec 2018 14:43
850 SEK
13 dec 2018 9:40
800 SEK
12 dec 2018 17:18
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13