Arne Jones E1299

ERNEST LEVEILLÉ, vas signerad glas art Nouveau Frankrike ca 1890

Bemålad, höjd ca 17 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
20 dec 2018 20:24
2 400 SEK
8
20 dec 2018 20:24
2 200 SEK
20 dec 2018 20:24
2 100 SEK
20 dec 2018 20:24
2 000 SEK
8
20 dec 2018 20:24
1 900 SEK
20 dec 2018 20:23
1 800 SEK
8
20 dec 2018 20:23
1 700 SEK
20 dec 2018 20:23
1 600 SEK
20 dec 2018 20:23
1 500 SEK
20 dec 2018 19:19
1 450 SEK
20 dec 2018 19:19
1 350 SEK
20 dec 2018 15:09
1 200 SEK
20 dec 2018 15:06
1 100 SEK
20 dec 2018 15:06
1 000 SEK
20 dec 2018 15:06
1 000 SEK
20 dec 2018 13:18
800 SEK
20 dec 2018 7:52
600 SEK
17 dec 2018 22:39
550 SEK
14 dec 2018 21:38
500 SEK
13 dec 2018 16:23
450 SEK
12 dec 2018 20:13
400 SEK
12 dec 2018 11:18
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13