VAS Art Nouveau Frankrike 1880-tal

Bemålad, höjd ca 27 cm

Bruksslitage. Beläggning

Klubbat pris
3 900
344
359
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
21 dec 2018 21:23
3 900 SEK
8
21 dec 2018 21:22
3 700 SEK
21 dec 2018 21:22
3 501 SEK
21 dec 2018 21:22
3 300 SEK
8
21 dec 2018 21:22
3 100 SEK
8
21 dec 2018 21:21
2 715 SEK
21 dec 2018 21:21
2 515 SEK
21 dec 2018 21:20
2 500 SEK
21 dec 2018 21:20
2 300 SEK
8
21 dec 2018 21:20
2 100 SEK
8
21 dec 2018 21:19
1 914 SEK
21 dec 2018 21:19
1 814 SEK
21 dec 2018 21:17
1 507 SEK
21 dec 2018 21:16
1 407 SEK
21 dec 2018 21:15
1 307 SEK
21 dec 2018 21:15
1 300 SEK
21 dec 2018 19:51
700 SEK
21 dec 2018 12:42
650 SEK
21 dec 2018 10:58
600 SEK
19 dec 2018 23:09
550 SEK
17 dec 2018 22:41
500 SEK
17 dec 2018 22:41
500 SEK
17 dec 2018 15:20
450 SEK
17 dec 2018 15:20
400 SEK
17 dec 2018 15:09
350 SEK
13 dec 2018 22:13
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

320. Marie-Louise Ekman, "Utan titel".
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK