ANDRE DELATTE, Nancy vas signerad art Deco ca 1920

Signerad på livet, målad dekor i emaljfärg, höjd ca 20 cm

Bruksslitage. Repor.

Klubbat pris
4 100
362
378
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
21 dec 2018 21:18
4 100 SEK
10
21 dec 2018 21:18
3 900 SEK
21 dec 2018 21:16
3 700 SEK
10
21 dec 2018 21:16
3 500 SEK
21 dec 2018 20:52
3 200 SEK
21 dec 2018 20:52
3 000 SEK
21 dec 2018 20:51
2 701 SEK
21 dec 2018 20:51
2 501 SEK
21 dec 2018 20:50
2 202 SEK
21 dec 2018 20:50
2 002 SEK
21 dec 2018 20:41
1 300 SEK
9
21 dec 2018 20:41
1 200 SEK
21 dec 2018 20:28
1 100 SEK
8
21 dec 2018 20:28
1 000 SEK
21 dec 2018 19:53
800 SEK
21 dec 2018 10:58
700 SEK
20 dec 2018 22:17
650 SEK
20 dec 2018 19:44
450 SEK
16 dec 2018 19:18
400 SEK
14 dec 2018 22:12
350 SEK
14 dec 2018 8:41
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13