JEAN BORN & LUCIEN WILLMETZ (Robj) vas signerad Art Deco glas omkring 1925

Bemålad med emaljfärg, signerad på livet, höjd ca 16 cm

Bruksslitage. Repor.

Klubbat pris
4 400
386
401
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (35 bud)
20 dec 2018 20:35
4 400 SEK
8
20 dec 2018 20:35
4 200 SEK
20 dec 2018 20:35
4 005 SEK
8
20 dec 2018 20:34
3 804 SEK
20 dec 2018 20:34
3 604 SEK
20 dec 2018 20:34
3 600 SEK
8
20 dec 2018 20:34
3 400 SEK
8
20 dec 2018 20:33
3 203 SEK
20 dec 2018 20:33
3 003 SEK
20 dec 2018 20:32
3 000 SEK
8
20 dec 2018 20:32
2 800 SEK
8
20 dec 2018 20:32
2 702 SEK
20 dec 2018 20:31
2 502 SEK
8
20 dec 2018 20:31
2 400 SEK
8
20 dec 2018 20:31
2 201 SEK
20 dec 2018 20:31
2 001 SEK
20 dec 2018 20:31
1 900 SEK
8
20 dec 2018 20:31
1 800 SEK
20 dec 2018 20:29
1 450 SEK
20 dec 2018 20:29
1 350 SEK
20 dec 2018 20:28
1 200 SEK
20 dec 2018 20:26
1 100 SEK
20 dec 2018 20:25
900 SEK
20 dec 2018 20:25
850 SEK
20 dec 2018 19:38
800 SEK
17 dec 2018 17:35
750 SEK
16 dec 2018 19:16
700 SEK
14 dec 2018 8:39
650 SEK
14 dec 2018 8:38
600 SEK
14 dec 2018 8:38
600 SEK
13 dec 2018 6:54
550 SEK
13 dec 2018 6:53
500 SEK
13 dec 2018 6:53
500 SEK
12 dec 2018 17:38
350 SEK
12 dec 2018 12:05
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13