DAUM NANCY, vas Art Nouveau signerad och daterad 1898

Överfång, signerad, höjd 18,5 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
21 000
1 888
1 992
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (43 bud)
20 dec 2018 20:28
21 000 SEK
20 dec 2018 20:28
20 000 SEK
20 dec 2018 20:27
19 500 SEK
20 dec 2018 20:27
19 000 SEK
20 dec 2018 20:26
18 500 SEK
20 dec 2018 20:26
18 000 SEK
20 dec 2018 20:24
17 500 SEK
20 dec 2018 20:24
17 000 SEK
20 dec 2018 20:19
15 500 SEK
20 dec 2018 17:39
15 000 SEK
20 dec 2018 17:32
14 500 SEK
20 dec 2018 17:32
14 000 SEK
20 dec 2018 17:32
13 500 SEK
20 dec 2018 17:32
13 000 SEK
20 dec 2018 17:05
12 500 SEK
20 dec 2018 17:05
12 000 SEK
20 dec 2018 17:05
12 000 SEK
20 dec 2018 17:05
8 400 SEK
20 dec 2018 17:05
8 200 SEK
20 dec 2018 17:04
8 000 SEK
20 dec 2018 17:04
7 800 SEK
20 dec 2018 17:04
7 600 SEK
20 dec 2018 17:04
7 400 SEK
20 dec 2018 17:04
7 200 SEK
20 dec 2018 17:04
7 000 SEK
20 dec 2018 17:04
6 800 SEK
20 dec 2018 17:04
6 600 SEK
20 dec 2018 14:37
6 400 SEK
20 dec 2018 14:37
6 200 SEK
20 dec 2018 14:13
5 700 SEK
20 dec 2018 14:13
5 500 SEK
20 dec 2018 13:33
5 400 SEK
20 dec 2018 13:33
5 200 SEK
20 dec 2018 13:33
5 000 SEK
18 dec 2018 13:08
4 200 SEK
18 dec 2018 13:08
4 000 SEK
13 dec 2018 15:16
3 400 SEK
13 dec 2018 15:16
3 200 SEK
13 dec 2018 15:16
2 700 SEK
13 dec 2018 15:16
2 500 SEK
13 dec 2018 14:35
1 302 SEK
13 dec 2018 14:35
1 202 SEK
12 dec 2018 20:40
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13