DAUM NANCY, vas överfång Art Nouveau signerad ca 1900

Höjd ca 13 cm

Bruksslitage.

Klubbat pris
25 002
2 207
2 302
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (48 bud)
8
21 dec 2018 21:12
25 002 SEK
21 dec 2018 21:12
24 002 SEK
8
21 dec 2018 21:11
23 002 SEK
21 dec 2018 21:11
22 002 SEK
8
21 dec 2018 21:11
21 002 SEK
21 dec 2018 21:11
20 002 SEK
8
21 dec 2018 21:11
16 502 SEK
21 dec 2018 21:11
16 002 SEK
8
21 dec 2018 21:10
14 502 SEK
21 dec 2018 21:10
14 002 SEK
8
21 dec 2018 21:10
12 502 SEK
21 dec 2018 21:10
12 002 SEK
8
21 dec 2018 21:08
11 005 SEK
21 dec 2018 21:08
10 505 SEK
21 dec 2018 21:08
10 502 SEK
21 dec 2018 21:07
10 002 SEK
21 dec 2018 21:07
9 900 SEK
21 dec 2018 21:07
9 700 SEK
21 dec 2018 21:07
9 500 SEK
21 dec 2018 21:03
8 000 SEK
21 dec 2018 21:03
7 800 SEK
21 dec 2018 21:02
7 400 SEK
21 dec 2018 21:02
7 200 SEK
21 dec 2018 19:52
7 000 SEK
21 dec 2018 19:52
6 800 SEK
21 dec 2018 19:38
6 600 SEK
21 dec 2018 19:38
6 400 SEK
20 dec 2018 11:09
6 200 SEK
16 dec 2018 19:34
6 000 SEK
16 dec 2018 19:34
6 000 SEK
16 dec 2018 19:34
5 800 SEK
16 dec 2018 19:34
5 600 SEK
16 dec 2018 19:34
5 400 SEK
16 dec 2018 19:34
5 200 SEK
16 dec 2018 10:48
5 000 SEK
16 dec 2018 10:48
4 800 SEK
14 dec 2018 6:38
4 400 SEK
13 dec 2018 21:57
4 200 SEK
13 dec 2018 21:56
4 000 SEK
13 dec 2018 21:56
3 800 SEK
13 dec 2018 21:56
3 600 SEK
13 dec 2018 21:56
3 400 SEK
13 dec 2018 20:55
3 200 SEK
13 dec 2018 20:55
3 000 SEK
13 dec 2018 20:55
2 700 SEK
13 dec 2018 20:55
2 500 SEK
13 dec 2018 9:35
2 000 SEK
12 dec 2018 12:34
355 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

308. Marie-Louise Ekman, "Ett baby-monument och en Olle Baertling-tavla".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK