VAL ST LAMBERT, vas signerad Art Nouveau sent 1800-tal

Överfång med emaljbemålning, höjd 18,5 cm

Bruksslitage. Slipad mynning

Klubbat pris
3 700
327
341
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
21 dec 2018 21:14
3 700 SEK
21 dec 2018 21:14
3 500 SEK
21 dec 2018 21:14
3 401 SEK
21 dec 2018 21:13
3 201 SEK
21 dec 2018 21:13
3 100 SEK
21 dec 2018 21:12
2 700 SEK
21 dec 2018 21:12
2 500 SEK
21 dec 2018 21:11
2 300 SEK
21 dec 2018 21:11
2 100 SEK
21 dec 2018 9:02
2 000 SEK
18 dec 2018 22:11
1 000 SEK
14 dec 2018 22:09
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13