DAUM NANCY, vas signerad syraetsad dekor Art Nouveau tidigt 1900-tal

Signerad Daum Nancy samt Lothringenkorset, höjd 10, längd ca 10 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
13 555
1 188
1 236
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (54 bud)
10
21 dec 2018 21:37
13 555 SEK
9
21 dec 2018 21:37
13 504 SEK
10
21 dec 2018 21:37
13 004 SEK
21 dec 2018 21:37
12 504 SEK
9
21 dec 2018 21:37
12 500 SEK
21 dec 2018 21:37
12 000 SEK
10
21 dec 2018 21:37
11 500 SEK
21 dec 2018 21:37
10 500 SEK
9
21 dec 2018 21:37
10 000 SEK
21 dec 2018 21:36
9 800 SEK
9
21 dec 2018 21:36
9 600 SEK
21 dec 2018 21:36
9 400 SEK
9
21 dec 2018 21:36
9 200 SEK
21 dec 2018 21:36
9 000 SEK
9
21 dec 2018 21:36
8 800 SEK
21 dec 2018 21:36
8 600 SEK
9
21 dec 2018 21:36
8 400 SEK
21 dec 2018 21:35
8 200 SEK
9
21 dec 2018 21:35
8 000 SEK
21 dec 2018 21:35
7 800 SEK
9
21 dec 2018 21:35
7 600 SEK
21 dec 2018 21:33
7 400 SEK
21 dec 2018 21:33
7 200 SEK
8
21 dec 2018 21:33
7 000 SEK
21 dec 2018 21:33
6 900 SEK
8
21 dec 2018 21:19
6 700 SEK
21 dec 2018 21:19
6 500 SEK
8
21 dec 2018 21:19
6 400 SEK
21 dec 2018 16:15
6 200 SEK
21 dec 2018 3:00
6 000 SEK
21 dec 2018 3:00
6 000 SEK
19 dec 2018 21:17
5 800 SEK
19 dec 2018 21:17
5 600 SEK
18 dec 2018 9:14
5 400 SEK
18 dec 2018 9:14
5 200 SEK
18 dec 2018 9:14
5 000 SEK
17 dec 2018 14:53
4 200 SEK
16 dec 2018 0:36
4 000 SEK
16 dec 2018 0:36
3 800 SEK
14 dec 2018 6:40
3 400 SEK
13 dec 2018 21:58
3 200 SEK
13 dec 2018 21:58
3 000 SEK
13 dec 2018 21:58
2 800 SEK
13 dec 2018 21:58
2 400 SEK
13 dec 2018 21:58
2 200 SEK
13 dec 2018 21:57
2 000 SEK
13 dec 2018 21:57
1 900 SEK
13 dec 2018 21:57
1 800 SEK
13 dec 2018 21:57
1 700 SEK
13 dec 2018 17:33
1 600 SEK
13 dec 2018 17:33
1 500 SEK
13 dec 2018 17:30
1 400 SEK
13 dec 2018 17:30
1 300 SEK
13 dec 2018 9:38
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13