1124597

Erland Cullberg

(Sverige, 1931-2012)
Erland cullberg, olja på duk, signerad.

ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad.

Utan titel. 92 x 73 cm.

Mindre ytsmuts.

Proveniens

Förvärvad direkt från konstnären.

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Klubbat pris
10 000
989
987
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 jan 2019 22:28
10 000 SEK
6 jan 2019 22:28
9 800 SEK
6 jan 2019 22:27
9 600 SEK
30 dec 2018 19:12
6 200 SEK
29 dec 2018 18:26
6 000 SEK
Rekommendationer