1124602

Erland Cullberg

(Sverige, 1931-2012)
Erland cullberg, olja på duk, signerad.

ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad.

Utan titel. 117 x 90 cm.

Mindre ytsmuts.

Proveniens

Förvärvad direkt från konstnären.

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Klubbat pris
15 500
1 533
1 530
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
6 jan 2019 22:49
15 500 SEK
6 jan 2019 20:23
15 000 SEK
5 jan 2019 15:07
14 500 SEK
5 jan 2019 15:07
14 000 SEK
5 jan 2019 15:07
13 500 SEK
Rekommendationer