1124604

Erland Cullberg

(Sverige, 1931-2012)
Erland cullberg, olja på duk, signerad e. cullberg.

ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad E. Cullberg.

"Magiskt möte". 92 x 83 cm.

Ev ytsmuts.

Proveniens

Förvärvad direkt av konstnären.

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Klubbat pris
9 600
946
951
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
6 jan 2019 22:46
9 600 SEK
6 jan 2019 22:36
9 000 SEK
6 jan 2019 21:59
8 100 SEK
6 jan 2019 12:44
7 500 SEK
5 jan 2019 22:59
6 000 SEK
Rekommendationer