Birgitta Liljebladh

(Sverige, Född 1924)
Birgitta Liljebladh
(Sverige, Född 1924)

BIRGITTA LILJEBLADH, olja på duk, signerad och daterad -62.

Utan titel. 63 x 53 cm.

Ytsmuts.

Klubbat pris
8 600
781
831
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
27 dec 2018 10:41
8 600 SEK
27 dec 2018 10:41
8 400 SEK
27 dec 2018 10:16
8 000 SEK
27 dec 2018 10:16
7 800 SEK
27 dec 2018 10:16
7 600 SEK
27 dec 2018 10:16
7 400 SEK
27 dec 2018 9:26
6 200 SEK
26 dec 2018 21:47
6 000 SEK
26 dec 2018 21:47
5 800 SEK
26 dec 2018 21:04
5 200 SEK
26 dec 2018 21:04
5 000 SEK
26 dec 2018 20:15
4 200 SEK
26 dec 2018 20:15
4 000 SEK
25 dec 2018 11:47
3 400 SEK
21 dec 2018 23:04
3 200 SEK
21 dec 2018 23:04
3 000 SEK
21 dec 2018 23:04
2 800 SEK
21 dec 2018 23:04
2 600 SEK
21 dec 2018 23:04
2 400 SEK
21 dec 2018 23:04
2 200 SEK
21 dec 2018 23:04
2 000 SEK
21 dec 2018 23:04
1 900 SEK
21 dec 2018 23:04
1 800 SEK
21 dec 2018 23:04
1 700 SEK
21 dec 2018 23:04
1 600 SEK
21 dec 2018 23:04
1 500 SEK
21 dec 2018 23:04
1 400 SEK
21 dec 2018 23:04
1 300 SEK
21 dec 2018 23:04
1 200 SEK
20 dec 2018 16:29
1 100 SEK
20 dec 2018 16:29
1 000 SEK
20 dec 2018 12:11
300 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1197. Kista, hardwood. Qingdynastin, 1800-tal.
Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK