Birgitta Liljebladh

(Sverige, Född 1924)
Birgitta Liljebladh
(Sverige, Född 1924)

BIRGITTA LILJEBLADH, olja på duk/pannå, signerad och daterad -70.

Ansikte. 53 x 50,5 cm.

Nålstrick i hörnen, ytsmuts.

Klubbat pris
2 050
181
189
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
10
27 dec 2018 10:25
2 050 SEK
27 dec 2018 10:25
1 950 SEK
10
27 dec 2018 3:05
1 850 SEK
27 dec 2018 3:05
1 750 SEK
26 dec 2018 17:45
1 600 SEK
9
26 dec 2018 14:44
1 500 SEK
8
26 dec 2018 14:44
1 400 SEK
8
26 dec 2018 14:44
1 300 SEK
9
26 dec 2018 14:44
1 200 SEK
8
26 dec 2018 14:44
1 100 SEK
9
26 dec 2018 14:44
1 000 SEK
8
26 dec 2018 14:44
950 SEK
9
26 dec 2018 14:44
900 SEK
8
26 dec 2018 14:44
850 SEK
9
26 dec 2018 14:44
800 SEK
8
26 dec 2018 12:33
750 SEK
25 dec 2018 23:03
700 SEK
25 dec 2018 17:19
650 SEK
25 dec 2018 17:19
612 SEK
25 dec 2018 17:07
550 SEK
24 dec 2018 1:13
500 SEK
23 dec 2018 20:13
450 SEK
23 dec 2018 20:13
400 SEK
23 dec 2018 20:13
400 SEK
21 dec 2018 23:03
350 SEK
20 dec 2018 16:45
300 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801