Birgitta Liljebladh

(Sverige, Född 1924)
Birgitta Liljebladh
(Sverige, Född 1924)

BIRGITTA LILJEBLADH, olja på duk, signerad och daterad 1966.

Ansikte. 63,5 x 57 cm.

Ytsmuts, smärre repor.

Klubbat pris
7 250
663
694
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
8
27 dec 2018 11:12
7 250 SEK
27 dec 2018 11:11
7 050 SEK
8
27 dec 2018 11:11
7 000 SEK
8
27 dec 2018 11:10
6 750 SEK
27 dec 2018 11:10
6 550 SEK
8
27 dec 2018 11:09
6 300 SEK
27 dec 2018 11:09
6 100 SEK
27 dec 2018 11:08
6 000 SEK
27 dec 2018 11:08
5 800 SEK
27 dec 2018 8:11
5 750 SEK
27 dec 2018 8:11
5 550 SEK
27 dec 2018 4:03
5 200 SEK
26 dec 2018 21:02
5 000 SEK
26 dec 2018 21:02
4 900 SEK
26 dec 2018 20:15
4 200 SEK
26 dec 2018 20:15
4 000 SEK
26 dec 2018 12:34
3 600 SEK
22 dec 2018 10:44
3 400 SEK
22 dec 2018 9:30
3 200 SEK
22 dec 2018 9:29
3 000 SEK
22 dec 2018 9:29
2 800 SEK
21 dec 2018 13:14
2 600 SEK
21 dec 2018 13:14
2 400 SEK
20 dec 2018 23:14
400 SEK
20 dec 2018 23:14
350 SEK
20 dec 2018 12:13
300 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?