Birgitta Liljebladh

(Sverige, Född 1924)
Birgitta Liljebladh
(Sverige, Född 1924)

BIRGITTA LILJEBLADH, olja på duk/pannå, stämpesignerad.

Ansikte. 49 x 41 cm.

Nålstick i hörnen.

Klubbat pris
2 500
221
235
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 dec 2018 11:14
2 500 SEK
27 dec 2018 10:45
2 300 SEK
27 dec 2018 3:02
2 100 SEK
27 dec 2018 3:02
2 000 SEK
20 dec 2018 12:12
1 500 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?