Birgitta Liljebladh

(Sverige, Född 1924)
Birgitta Liljebladh
(Sverige, Född 1924)

BIRGITTA LILJEBLADH, olja på duk/pannå, signerad och daterad -65.

Blommor. 66 x 60 cm.

Ytsmuts.

Klubbat pris
2 200
200
213
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
27 dec 2018 10:51
2 200 SEK
27 dec 2018 10:51
2 000 SEK
26 dec 2018 23:22
1 100 SEK
21 dec 2018 23:02
1 000 SEK
21 dec 2018 23:02
950 SEK
21 dec 2018 23:02
900 SEK
21 dec 2018 23:01
850 SEK
21 dec 2018 23:01
800 SEK
21 dec 2018 23:01
700 SEK
21 dec 2018 23:01
650 SEK
20 dec 2018 19:45
550 SEK
20 dec 2018 19:45
500 SEK
20 dec 2018 12:10
300 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1239. Bordslampa/vas, porslin. Qingdynastin, 1600-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
Fair warning
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
Aktuellt bud:
10 000 SEK