Birgitta Liljebladh

(Sverige, Född 1924)
Birgitta Liljebladh
(Sverige, Född 1924)

BIRGITTA LILJEBLADH, olja på duk uppfäst på pannå, signerad Birgitta Liljebladh och daterad -54.

Stilleben. 43 x 54 cm.

Av konstnären skarvad duk.

Klubbat pris
5 200
459
489
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
27 dec 2018 0:12
5 200 SEK
27 dec 2018 0:12
5 000 SEK
26 dec 2018 20:13
4 700 SEK
26 dec 2018 20:13
4 500 SEK
26 dec 2018 19:18
4 200 SEK
26 dec 2018 19:18
4 000 SEK
26 dec 2018 19:18
4 000 SEK
25 dec 2018 11:47
3 200 SEK
25 dec 2018 11:47
3 000 SEK
21 dec 2018 22:29
1 800 SEK
21 dec 2018 22:29
1 700 SEK
20 dec 2018 16:28
1 600 SEK
20 dec 2018 16:28
1 500 SEK
20 dec 2018 16:28
550 SEK
20 dec 2018 16:28
500 SEK
20 dec 2018 12:12
300 SEK

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?