Christian Fredrik Swensson (Svensson)

(Sverige, 1834-1909)
(Sverige, 1834-1909)

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON, olja på duk, signerad.

Motiv med fartyg. 85 x 128 cm.

Krackelyr. Gulnad fernissa.

Klubbat pris
10 000
883
921
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
28 apr 2019 22:11
10 000 SEK
28 apr 2019 22:10
8 700 SEK
28 apr 2019 21:56
8 500 SEK
22 apr 2019 15:38
6 700 SEK
22 apr 2019 8:44
6 300 SEK
21 apr 2019 9:42
5 200 SEK
20 apr 2019 11:35
5 000 SEK
20 apr 2019 11:04
4 200 SEK
19 apr 2019 2:06
4 000 SEK
18 apr 2019 16:19
3 000 SEK