1140573
Johan Ericson
(1849-1925)

JOHAN ERICSON, olja på duk, signerad och daterad Marstrand 1904.

Vid kajen Marstrand. 74 x 114 cm.

Smärre färgbortfall, liten dukskada.

Slutpris
22 500
2 142
2 412
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
9
28 apr 22:26
22 500 SEK
10
28 apr 22:26
21 500 SEK
10
28 apr 22:26
21 000 SEK
9
28 apr 22:26
20 000 SEK
10
28 apr 22:25
19 500 SEK