Alexis Ankarcrona

(Sverige, 1825-1901)
Alexis Ankarcrona
(Sverige, 1825-1901)

ALEXIS ANKARCRONA, olja på duk, signerad

Insjölandskap. Duk 82 x 122 cm.

Klubbat pris
7 500
665
694
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
28 apr 2019 21:33
7 500 SEK
28 apr 2019 21:33
7 200 SEK
28 apr 2019 21:33
7 000 SEK
28 apr 2019 21:32
6 500 SEK
26 apr 2019 19:34
6 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801