1141283
Alexis Ankarcrona
(1825-1901)

ALEXIS ANKARCRONA, olja på duk, signerad

Insjölandskap. Duk 82 x 122 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Slutpris
7 500
698
781
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
28 apr 21:33
7 500 SEK
28 apr 21:33
7 200 SEK
28 apr 21:33
7 000 SEK
28 apr 21:32
6 500 SEK
26 apr 19:34
6 000 SEK