Oscar Björck

(Sverige, 1860-1929)
Oscar Björck
(Sverige, 1860-1929)

OSCAR BJÖRCK, olja på pannå, signerad Oscar Björck.

Idylliskt sommarlandskap. 69 x 100 cm.

Smärre färgbortfall.

Klubbat pris
9 000
794
829
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
17 feb 2019 14:27
9 000 SEK
16 feb 2019 7:27
3 300 SEK
16 feb 2019 2:38
2 700 SEK
15 feb 2019 22:53
2 500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

164. Joakim Eneroth, "Swedish Red #40", 2009.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK