Madeleine Pyk – en samling F769

Anton Genberg

(Sverige, 1862-1939)
Anton Genberg
(Sverige, 1862-1939)

ANTON GENBERG, olja på duk, signerad A. Genberg.

Sommar i jämtlandsfjällen. 36,5 x 60 cm.

Krackelyr. Smärre färgbortfall. Smutsig.

Konstnär

Klubbat pris
7 100
674
771
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
24 feb 2019 22:40
7 100 SEK
24 feb 2019 22:40
6 900 SEK
24 feb 2019 22:40
6 700 SEK
24 feb 2019 22:39
6 500 SEK
24 feb 2019 22:39
6 500 SEK
24 feb 2019 22:39
6 300 SEK
24 feb 2019 22:39
6 100 SEK
24 feb 2019 22:39
5 900 SEK
24 feb 2019 22:39
5 700 SEK
24 feb 2019 22:39
5 500 SEK
24 feb 2019 22:39
5 300 SEK
24 feb 2019 22:39
5 100 SEK
24 feb 2019 22:39
5 100 SEK
24 feb 2019 22:39
4 900 SEK
24 feb 2019 22:39
4 700 SEK
24 feb 2019 22:38
4 500 SEK
24 feb 2019 22:38
4 300 SEK
24 feb 2019 22:38
4 100 SEK
24 feb 2019 22:38
3 900 SEK
24 feb 2019 22:38
3 700 SEK
24 feb 2019 22:38
3 500 SEK
24 feb 2019 22:38
3 300 SEK
24 feb 2019 22:38
3 100 SEK
24 feb 2019 22:29
3 000 SEK
24 feb 2019 22:04
2 700 SEK
17 feb 2019 16:40
2 200 SEK
14 feb 2019 19:54
2 000 SEK