Henric Ankarcrona

(Sverige, 1831-1917)
Henric Ankarcrona
(Sverige, 1831-1917)

HENRIC ANKARCRONA, olja på duk, signerad.

Karavan i öknen. Duk 62 x 101 cm.

Ytsmuts, smärre färgbortfall.

Klubbat pris
35 000
3 089
3 223
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
9
24 feb 2019 22:17
35 000 SEK
23 feb 2019 17:28
34 000 SEK
23 feb 2019 17:28
33 000 SEK
23 feb 2019 17:28
32 000 SEK
23 feb 2019 17:27
31 000 SEK
23 feb 2019 17:27
30 000 SEK
23 feb 2019 7:42
19 000 SEK
8
19 feb 2019 22:07
18 500 SEK
19 feb 2019 22:07
18 000 SEK
8
19 feb 2019 22:07
18 000 SEK
16 feb 2019 22:22
17 500 SEK
16 feb 2019 22:22
17 000 SEK
16 feb 2019 8:05
16 000 SEK
16 feb 2019 1:08
13 000 SEK
15 feb 2019 16:04
12 000 SEK
14 feb 2019 12:18
7 500 SEK
14 feb 2019 12:00
7 000 SEK
14 feb 2019 10:58
6 000 SEK
14 feb 2019 10:20
5 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801