Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

PER EKSTRÖM, olja på duk signerad

Landskap i morgonljus, 65 x 100 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
31 100
2 745
2 864
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
10
24 feb 2019 22:54
31 100 SEK
12
24 feb 2019 22:53
30 100 SEK
10
24 feb 2019 22:53
30 000 SEK
12
24 feb 2019 22:51
29 000 SEK
10
24 feb 2019 22:51
28 000 SEK
12
24 feb 2019 22:50
27 000 SEK
10
24 feb 2019 22:50
26 000 SEK
12
24 feb 2019 22:50
25 000 SEK
10
24 feb 2019 22:50
24 000 SEK
12
24 feb 2019 22:18
23 000 SEK
13
24 feb 2019 22:18
22 000 SEK
12
24 feb 2019 21:58
21 000 SEK
11
24 feb 2019 9:29
20 000 SEK
10
23 feb 2019 8:59
13 200 SEK
8
21 feb 2019 9:33
12 700 SEK
20 feb 2019 21:34
12 200 SEK
8
20 feb 2019 8:43
10 500 SEK
9
19 feb 2019 20:13
10 000 SEK
8
19 feb 2019 10:10
8 800 SEK
18 feb 2019 21:27
8 400 SEK
17 feb 2019 22:45
8 200 SEK
16 feb 2019 20:17
8 000 SEK
15 feb 2019 23:48
6 700 SEK
15 feb 2019 22:01
5 755 SEK
14 feb 2019 22:47
5 555 SEK
14 feb 2019 20:49
2 200 SEK
14 feb 2019 17:56
2 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13