1139573

Toni R. Toivonen

(Finland, Född 1987)
Toni r. toivonen, olja, blyertspenna och kollage på papper, uppfordrad på pannå, a tergo signerad och daterad 2010.

TONI R. TOIVONEN, olja, blyertspenna och kollage på papper, uppfordrad på pannå, a tergo signerad och daterad 2010.

"Parisenhjul brinner", 93 x 140 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst (Föräldraledig)
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
2 000 EUR