Bertram Schmiterlöw

(Sverige, 1920-2002)
Bertram Schmiterlöw
(Sverige, 1920-2002)

BERTRAM SCHMITERLÖW, olja på duk, signerad

Sittande män vid klippa. Duk 120 x 85 cm.

Klubbat pris
21 000
1 863
1 944
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
26 feb 2019 22:33
21 000 SEK
26 feb 2019 22:33
20 000 SEK
26 feb 2019 22:33
19 500 SEK
26 feb 2019 22:33
19 000 SEK
26 feb 2019 22:33
18 500 SEK
26 feb 2019 22:33
18 000 SEK
26 feb 2019 22:32
17 500 SEK
26 feb 2019 22:32
17 000 SEK
26 feb 2019 22:32
16 500 SEK
26 feb 2019 22:32
16 000 SEK
26 feb 2019 22:32
15 500 SEK
26 feb 2019 22:32
15 000 SEK
26 feb 2019 22:32
14 500 SEK
26 feb 2019 22:32
14 000 SEK
26 feb 2019 22:32
13 500 SEK
26 feb 2019 22:32
13 000 SEK
26 feb 2019 22:32
12 500 SEK
26 feb 2019 22:32
12 000 SEK
26 feb 2019 22:31
11 500 SEK
26 feb 2019 22:31
11 000 SEK
26 feb 2019 22:31
11 000 SEK
26 feb 2019 22:30
10 500 SEK
26 feb 2019 22:30
10 000 SEK
26 feb 2019 21:58
9 600 SEK
19 feb 2019 6:52
4 200 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801