Madeleine Pyk – en samling F769

Bertram Schmiterlöw

(Sverige, 1920-2002)
Bertram Schmiterlöw
(Sverige, 1920-2002)

BERTRAM SCHMITERLÖW, akvarell och gouache, signerad.

Solnedgång. I. 54 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
3 509
333
383
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
26 feb 2019 22:23
3 509 SEK
26 feb 2019 22:23
3 400 SEK
26 feb 2019 22:22
3 200 SEK
26 feb 2019 22:22
3 000 SEK
26 feb 2019 22:21
2 800 SEK
26 feb 2019 22:21
2 600 SEK
26 feb 2019 22:21
2 400 SEK
26 feb 2019 20:19
2 200 SEK
24 feb 2019 17:18
2 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801