1131357

Bertram Schmiterlöw

(Sverige, 1920-2002)
Bertram schmiterlöw, akvarell, signerad jujuy. (argentina).

BERTRAM SCHMITERLÖW, akvarell, signerad Jujuy. (Argentina)

Gosse i vitt. 72 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
4 400
426
480
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
26 feb 2019 21:54
4 400 SEK
26 feb 2019 21:54
4 200 SEK
23 feb 2019 22:54
4 000 SEK
22 feb 2019 14:24
3 200 SEK
19 feb 2019 22:31
2 000 SEK