Konst GrafikVintage Posters
1197235

Torsten Schonberg

(Sverige, 1882-1970)
Torsten schonberg, tillskriven. litografisk affisch, "barnens dag", 1920-tal.

TORSTEN SCHONBERG, tillskriven. Litografisk affisch, "Barnens dag", 1920-tal.

Motiv med skepp och fyrverkerier. 88,5 x 120 cm.

Något gulnad. Mjuka veck. Revor.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Klubbat pris
2 000
199
242
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
29 nov 2019 23:57
2 000 SEK
29 nov 2019 23:57
1 900 SEK
29 nov 2019 23:57
1 800 SEK
29 nov 2019 23:57
1 700 SEK
29 nov 2019 23:57
1 600 SEK