Konst GrafikVintage Posters
1197241

LITOGRAFISK RESEAFFISCH, "På lyckad semester i Frankrike", Imp. S.A. Courbet, Paris, Frankrike, 1960-tal.

Litografisk reseaffisch, "på lyckad semester i frankrike", imp. s.a. courbet, paris, frankrike, 1960-tal.

Glad man med käpp. "På lyckad semester i Frankrike", Franska Turistbyrån. Printed in France. Published by and for the French Government. Oidentifierad signatur. 120,5 x 77,5 cm.

Kantskador. Veck.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Klubbat pris
1 302
129
154
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
1 dec 2019 21:31
1 302 SEK
1 dec 2019 21:31
1 202 SEK
1 dec 2019 21:30
1 101 SEK
1 dec 2019 21:30
1 001 SEK
1 dec 2019 21:27
950 SEK