LITOGRAFISK RESEAFFISCH, "På lyckad semester i Frankrike", Imp. S.A. Courbet, Paris, Frankrike, 1960-tal.

Glad man med käpp. "På lyckad semester i Frankrike", Franska Turistbyrån. Printed in France. Published by and for the French Government. Oidentifierad signatur. 120,5 x 77,5 cm.

Kantskador. Veck.

Klubbat pris
1 302
116
121
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
1 dec 2019 21:31
1 302 SEK
1 dec 2019 21:31
1 202 SEK
1 dec 2019 21:30
1 101 SEK
1 dec 2019 21:30
1 001 SEK
1 dec 2019 21:27
950 SEK
1 dec 2019 21:26
900 SEK
1 dec 2019 21:26
900 SEK
1 dec 2019 21:15
850 SEK
1 dec 2019 21:15
800 SEK
1 dec 2019 21:14
750 SEK
1 dec 2019 21:14
700 SEK
23 nov 2019 22:56
550 SEK
22 nov 2019 23:15
500 SEK
22 nov 2019 23:15
500 SEK
22 nov 2019 11:00
350 SEK
22 nov 2019 10:19
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14