FIRMA K. ANDERSON, handspegel, silver, Stockholm 1919.

Rund med handtag. Hamrad yta med bred pärlbandsdekor. Längd 28 cm.

Smärre slitage. Repor.

Proveniens

Svensk privatsamling.

Klubbat pris
2 500
237
271
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
9 apr 2018 22:13
2 500 SEK
9 apr 2018 22:13
2 300 SEK
9 apr 2018 22:12
2 050 SEK
9 apr 2018 22:12
1 950 SEK
9 apr 2018 21:20
1 625 SEK
9 apr 2018 21:20
1 525 SEK
9 apr 2018 21:20
1 425 SEK
9 apr 2018 21:20
1 325 SEK
9 apr 2018 21:20
1 175 SEK
9 apr 2018 21:20
1 075 SEK
9 apr 2018 21:20
925 SEK
9 apr 2018 21:20
875 SEK
9 apr 2018 21:08
750 SEK
9 apr 2018 21:08
700 SEK
9 apr 2018 16:12
650 SEK
9 apr 2018 1:08
600 SEK
2 apr 2018 23:53
550 SEK
28 mar 2018 20:14
500 SEK
28 mar 2018 20:14
450 SEK
28 mar 2018 20:13
400 SEK
28 mar 2018 20:13
350 SEK
28 mar 2018 19:40
300 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962