CG HALLBERG, skål/ytterfoder, silver, Stockholm 1904.

Invändigt förgylld. Bukig i form med dekor av knoppar och linjer. Höjd 15 cm. Vikt 396 g.

Bucklor.

Klubbat pris
2 500
225
237
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
2 apr 2018 21:27
2 500 SEK
1 apr 2018 11:11
1 000 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962