SKÅLFAT, tre stycken, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.

Dekor i imarifärger, med motiv av växter. Diameter 22,3 cm.

Smärre nagg, mistor.

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
24 mar 2019 22:17
4 200 SEK
17 mar 2019 22:42
4 000 SEK