1142166
OKÄND KONSTNÄR, målning, olja på pannå, signerad, Kina, 1900-talets mitt.
OkÄnd konstnÄr, målning, olja på pannå, signerad, kina, 1900-talets mitt.

Motiv med rosor och fåglar. 125 x 74 cm.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
3 000 SEK