1165069
VAS, porslin, 1900-tal Kina,
Vas, porslin, 1900-tal kina,
Vas, porslin, 1900-tal kina,
Vas, porslin, 1900-tal kina,
Vas, porslin, 1900-tal kina,
Vas, porslin, 1900-tal kina,
Vas, porslin, 1900-tal kina,
Vas, porslin, 1900-tal kina,

Dekor i famille rose med rapphöna. Hänklar. Höjd 58 cm.

slitage.

Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)8 32 63 29

Utropspris
3 000 SEK