1165075
RÖKELSEKAR, porslin, Kina, 1900-tal.
RÖkelsekar, porslin, kina, 1900-tal.

Dekor i famille rose med lärda män. Diameter 26 cm.

Obetydligt slitage.

Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)8 32 63 29

Utropspris
3 000 SEK