1165080
VAS MED LOCK, porslin, Kina, 1900-tal.
Vas med lock, porslin, kina, 1900-tal.

Dekor i famille verte färger. Höjd 42 cm.

Slitage.

Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)8 32 63 29

Utropspris
2 500 SEK