Konst Klassisk svensk konst
1174664
Anna Palm de Rosa
(1859-1924)
Anna palm de rosa, akvarell med täckvitt, signerad anna palm.

ANNA PALM DE ROSA, akvarell med täckvitt, signerad Anna Palm.

"Stockholm Skeppsholmen". 9 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
8 000
740
815
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 okt 16:24
8 000 SEK
6 okt 15:04
7 500 SEK
6 okt 12:35
5 500 SEK
5 okt 12:32
4 500 SEK
2 okt 19:23
4 000 SEK