Johannes Rian

(Norge, 1891-1981)
Johannes Rian
(Norge, 1891-1981)

JOHANNES RIAN, olja på duk, signerad och daterad -30.

"Omfamning". 116 x 76 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
14 500
1 280
1 335
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
11 mar 2019 22:04
14 500 SEK
11 mar 2019 22:04
14 000 SEK
11 mar 2019 22:04
13 500 SEK
11 mar 2019 22:04
13 000 SEK
11 mar 2019 22:03
12 500 SEK
11 mar 2019 22:02
12 000 SEK
11 mar 2019 22:02
12 000 SEK
11 mar 2019 22:02
11 500 SEK
11 mar 2019 22:01
11 000 SEK
11 mar 2019 22:01
10 500 SEK
11 mar 2019 22:01
10 500 SEK
11 mar 2019 22:00
10 000 SEK
11 mar 2019 22:00
10 000 SEK
11 mar 2019 22:00
9 800 SEK
11 mar 2019 22:00
9 600 SEK
11 mar 2019 21:59
9 400 SEK
11 mar 2019 21:59
9 200 SEK
11 mar 2019 21:59
9 000 SEK
11 mar 2019 21:59
9 000 SEK
11 mar 2019 21:58
8 800 SEK
11 mar 2019 21:58
8 600 SEK
11 mar 2019 21:58
8 200 SEK
11 mar 2019 21:58
8 000 SEK
11 mar 2019 21:58
8 000 SEK
11 mar 2019 21:57
7 400 SEK
11 mar 2019 21:55
7 200 SEK
11 mar 2019 21:55
7 000 SEK
11 mar 2019 21:54
6 800 SEK
11 mar 2019 21:54
6 600 SEK
11 mar 2019 21:41
6 200 SEK
11 mar 2019 21:40
6 000 SEK
7 mar 2019 10:57
5 000 SEK
6 mar 2019 22:48
4 000 SEK
4 mar 2019 11:16
3 000 SEK
4 mar 2019 10:07
2 000 SEK

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95