1135637
Ebba Matz
(Född 1963)

EBBA MATZ, fotografi, signerad, numrerad 1/10 och daterad 2000.

"Reptrick". C-print monterad på glas 67 x 39,5 cm.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 800
635
703
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
5 maj 16:06
6 800 SEK
5 maj 16:06
6 600 SEK
5 maj 9:35
6 400 SEK
5 maj 9:16
6 200 SEK
3 maj 23:23
6 000 SEK